این وبلاگ برای صاحب قبلی محفوظ می ماند

تا صاحب این وبلاگ هر وقت خواست بر گردد

این وبلاگ برای صاحب قبلی محفوظ می ماند

تا صاحب این وبلاگ هر وقت خواست بر گردد

در صورت بازگشت صاحب این وب ایشان به وبلاگ شعرا به آدرس: www.shoara.blog.ir مراجعه کرده و با پاسخ به این سوال به عنوان نشانی تشخیص ایشان از سایرین رمز عبور وبلاگ را بگیرد:

سوال این است که من صدای ایشان در پست دکلمه شعری که چند وقت پیش گذاشته بودند را شبیه به صدای کدام مجری صدا و سیما دانستم؟
در پاسخ اگر اسم هم بیان نکرد مشکلی ندارد فقط بگه مجری کدوم برنامه و ... .

در ضمن همه چیز ثبت شده در آمارگیر وبلاگم خیلی وقت پیش که به مطلبی موقتی نظر ارسال کردن.
بنده مشخصات سیستم عامل و نوع ویندوز و نیز مدل گوشی که ای باهاش میاد اینترنت دارم و ثبت شده توی وبلاگم،همچنین وضوح تصویر نمایشگر دستگاهی که باهاش از وبلاگ بازدید میکنه و سایر موارد.
بنابرین هر کسی به غیر ایشون بیاد و بخواد رمز رو بهش نمیدم.

بایگانی

این یک صفحه مستقل آزمایشی است که به زودی توسط نویسنده این وبلاگ، تکمیل یا حذف خواهد شد.

اگر شما نویسنده‌ی این وبلاگ هستید، برای حذف یا ویرایش این صفحه، از طریق مرکز مدیریت وبلاگ خود کافی است در منوی سمت راست به بخش انتشار رفته و بخش صفحات مستقل را انتخاب کنید.

صفحات مستقل جدا از مطالب سایت هستند که همیشه در منوی بالای سایت نمایش داده می‌شوند. این صفحات معمولا برای اطلاعات کلی در مورد سایت مثل «درباره ما»، «تماس با ما»، «فهرست» یا «نظرات شما» مفید هستند.

ارسال نظر به صورت پیش‌فرض برای صفحات مستقل غیر فعال است، اما می‌توانید آن را فعال کنید.

ضمنا برای ایجاد لینک مستقیم (به یک صفحه داخلی یا خارج سایت) در منوی بالای سایت، از منوساز استفاده کنید. مثل لینک «سرآغاز» که به مطلب اول شما لینک شده است.

فهرست سایر خدمات و محصولات شرکت بیان نیز به شرح زیر می‌باشد:

وبلاگ بیان، صندوق بیان (فضای اختصاصی آپلود عکس و آپلود فایل)، ابر جستجوگر سلام، موتور جستجوی ایرانی زال، سرویس ایمیل فارسی و ایمیل ایرانی، خدمات امن سازی جهت کاربران و مدیران سایت‌ها، ترویج و آموزش برنامه نویسی حرفه ای از طریق برگزاری مسابقات برنامه نویسی و ...